Downloady na přání zde!
Hledám redaktory tadyk!
Reklamy sem!

The sims 3 Info

Otázky ohledně TS3

18. dubna 2009 v 21:25 | cOoL.sImS.2
Takže, jsou zveřejněny nové otázky a odpovědi ohledně the sims 3, myslím že to jsou dobře položené otázky a mnoho se znich dozvíte.
Ale už vás nebudu napínat, přečtěte si otázky a odpovědi a napište koment jak se vám the sims 3 po těchto otázkách jeví.....
Budou ve hře zvířata a změny počasí?
Zvířata zde budou, mazlíčci (pejsek, kočka) ne. Počasí se ve hře měnit nebude.

Budou se ve hře vyskytovat rodiny z předešlých dvou her (Sims 1 a Sims 2) ?
Ano, rodiny z předešlých dvou pokračování ve hře jsou. Avšak děj a vztahy jsou posunuty v čase.

Odklad vydání the sims 3 potvrzen

10. února 2009 v 18:02 | cOoL.sImS.2

Konečně nějaký článek o sims (3), zdroj je pod textem.


Když jsme psali o zvěstech předznamenávajících nevyhnutelné - tedy odložení Sims 3 - objevilo se v komentářích mnoho pochybovačů. Nyní je vše jasné a oficiální tiskovou zprávou potvrzené. Skutečně dochází k odložení data vydání a to až na 2. června. Zpráva je na konkrétní důvody poměrně skoupá, nicméně je více než zjevné, že jde zejména o získání více času na marketing a správné načasování příchodu nové generace simů.


Hra totiž jinak působí poměrně dokončeným dojmem. Pokud se tedy na poslední chvíli nepřistoupilo k předělávání nějaké zásadnější části kódu. Dost možná se také mohlo ukázat, že zástupci komunity pozvaní na setkání s vývojáři nebyli až tak nadšeni, jak by si v EA představovali. Jedno je ovšem jisté, dodatečný čas určitě pomůže jak samotné hře, tak jejímu bezproblémovému uvedení na trh. A o to jde lidem z The Sims divize především.


Zároveň s odkladem vyšel nový vydařený trailer a dvojice obrázků. Také byla oficiálně poprvé zmíněna existence verze pro počítače MAC. V nově stanovený celosvětový termín uvedení The Sims 3 na trh se tedy dočkáte vedle PC verze rovnou také verzí pro MAC, iPhone/iPod Touch a mobilní telefony. Na konci traileru si můžete povšimnout koláže obličejů simů, tento motiv tvoří nyní také novou podobu balení hry.

Zdroj: zde

Záběry z tvorby v TS3

3. února 2009 v 17:57 | cOoL.sImS.2

Zdroj: zde
 
 

Reklama